Mobil Sohbet

.

‘Aşk bize benzer’Film galasında tüm gözler onların üzerindeydi

Çalıkuşu setinde başlayan Fahriye Evcen – Burak Özçivit aşkı, beyaz perdeye de taşındı. Sevgililerin başrolünü paylaştığı romantik komedi ‘Aşk Sana Benzer’in galasında tüm dikkatler sevgililerin üzerindeydi.

 

Sezonun iddialı romantik komedisi ‘Aşk Sana Benzer’in galası Kanyon’da önceki akşam gerçekleşti. Gerçek hayatta da sevgili olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen başrollerini paylaştığı filmin galasına el ele geldi. Balıkçı Ali ile dondurmacı Deniz’in Ege kıyılarında geçen sıcak aşk hikayesinin anlatıldığı filmin galasında ünlü isimler oyuncuları yalnız bırakmadı.

Tüm oyuncular ayakta alkışlandı

Oyuncular filmin sonunda alkışlar eşliğinde tebrik edildi. Galaya aralarında Tolga Çevik, Murat Boz, Engin Altan Düzyatan-Neslişah Alkoçlar, Merve Boluğur, Bergüzar Korel-Halit Ergenç, Atalay Demirci, Tuvana Türkay, Yavuz Seçkin, Nevra Serezli, Murat Serezli, Salih Kalyon, Gökhan Keser ve Burak Sağyaşar’ın da bulunduğu birçok ünlü isim katıldı.

Galada filmin oyuncuları ve davetliler, duygu ve düşüncelerini dile getirdi…

– Fahriye Evcen: Çok sıcak samimi bir film oldu. İyi bir ekibimiz var. Burak bana hikayeden bahsettiğinde nasıl olacak dedim bir baktım film bitmiş. Çok uzun çalıştık umarım emeğimizin karşılığını alırız.

– Burak Özçivit:

Galaya el ele girdik, evet bu bir tercih. Çalıkuşu’ndan sonra Fahriye ile konuşuyoruz bir film yapmalıyız dedim. Benim çok hikayem var. Fahriye’ye anlatırken bir cümle söyledim. Bir cümleyle yola çıktık. 9 senedir oyunculuk yapıyorum ama bu iş çok farklıymış. Bu filmde staj yaptım. Zeybek sahnesinden ötürü  Selvi Boylum Al Yazmalım filmindeki Kadir İnanır – Türkan Şoray çiftine benzetilmek de apayrı bir güzellik tabii ki.

– Merve Boluğur:

Burak’a destek olmak için geldim. Çok güzel bir film olduğuna inanıyorum. Bende böyle romantik bir filmde oynamak isterim.

– Halit Ergenç:

Burak’ı çok seviyoruz destek olmak ve güzel bir film seyretmek için buradayız. Romantik filmleri çok severiz. Bergüzar’la oynamak da isteriz.

– Engin Altan Düzyatan:

Filme kalamıyoruz ama bir uğrayıp tebrik etmek istedik. Biz hafta sonu biletli olarak seyredeceğiz. Neslişah oyunculuk yapmak ister mi bilemiyorum, organik firmasından bana teklif gelirse kesin kabul ederim onu biliyorum.

– Murat Boz:

Ben aşk adamıyım romantik bir filmde oynamak isterim. Buradan yapımcılara sesleniyorum. Oyunculuğu çok sevdim çünkü.

Fahriye evcen

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir