Mobil Sohbet

.

Arjantinli Yıldız Futbolcu Agüero; Farkımızı ortaya koyduk.

_h353_w628_m6_otrue_lfalse (1)

 

Arjantinli Oyuncu,FIFA Dünya Kupası’nda finale yükselerek farklarını ortaya koyduklarını söyledi.

Arjantin Milli Takımı’nın golcüsü Sergio Agüero, FIFA Dünya Kupası’nda finale yükselerek kendileri hakkında olumsuz düşünen birçok kişiye güçlerini ispatladıklarını söyledi.

Turnuvanın yarı finalinde Portakalları penaltı atışları sonunda eleyen Arjantin’in golcü oyuncusu Sergio Agüero finale kalmayı hak ettiklerini söyledi

İngiliz basınından BBC’ye konuşan milli futbolculardan Agüero, Arjantin’in turnuvada başarısız olacağı yönünde birçok insanın beklentisi olduğunu belirterek, “Arjantin’in finale kalmasını neredeyse kimse beklemiyordu” değerlendirmesinde bulundu.

Kaliteli oyunculara sahip iyi bir takım olduklarını kanıtladıklarını kaydeden Agüero, “Bireysel olarak bakıldığında, futbolcularımızın her birinin çok iyi olduğunu biliyorduk” dedi.

Maxi Rodriguez ise finale kadar çok zorlu karşılaşmalar oynadıklarını vurgulayarak, “Böyle bir mutluluğu hak etmiştik. Şimdi Buenos Aires’ten çıktığımızdan beri kurduğumuz hayali gerçekleştirmek için bir final maçına daha çıkmamız gerekiyor” ifadesini kullandı.

Finalde Almanya ile karşılaşacak Arjantin’in, eline geçen Dünya Kupası’nı kaldırma fırsatını çok iyi değerlendirmek zorunda olduğunun altını çizen Rodriguez, “Umarım 90 dakikanın ardından bunu başaran taraf biz oluruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir