Mobil Sohbet

.

Arjantin Teknik Direktörü Sabella: Almanyanın Şansı Yüksek Ancak…

sdsdsbb

 

Arjantin Teknik Patronu Sabella , FIFA 2014 Dünya Kupası finalinde karşılaşacakları Almanyanın şansının daha yüksek olduğunu söyledi.

İngiliz basınına konuşan Sabella, Hollanda’yı penaltı atışlarıyla 4-2 yenerek finale yükseldikleri maçın ardından bazı futbolcuların çok yorulduğunu ve çeşitli sakatlanmalarının olduğunu söyledi.

Almanya’nın yarı final maçını kendilerinden bir gün önce oynamasının kendileri için önemli olduğunu belirten Sabella, “Oynamamız gereken bir final var ve Almanya ya karşı bir gün eksik hazırlandık. Yine de çalışma, dirayet ve önem verme ile galip gelmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu

Alman futboluna ve tekniğine hayran olduğunu ve “Güney Amerika ayarında” oyuncular yetiştirebildiğini değinen Sabella, “Maç çok zorlu olacak. Ayrıca Almanya yarı finalde bizimki gibi fazladan iki devre de oynamadı. Aşmamız gereken çok zorlu bir engel var, avantaj onlarda” şeklinde konuştu

Almanya’nın Brezilya maçında olduğu gibi ilk yarıda üstlerine gelebileceğini ve direnç göstermeleri halinde ikinci devrede oyundan düşebileceğini belirten Sabella, “Terimizin son damlasına kadar savaşırsak kupaya uzanabiliriz” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir