Mobil Sohbet

.

AppLe iPad için Firma Şokta.

AppLe iPad Protitipi Çalındı

AppLe iPad Protitipi Çalındı

AppLe Çalışanlarından Birinin Yeni Tasarlanmış oLan iPad Modelinin Prototipinin Çalındığı Bildirildi.

California da Bir Evde AppLe Çalışanlarından Birisinin Çantasında Taşıdığı Prototip’in Çalındığı Bilgisine uLaşıldı.

Yeni Geliştirdiği Ürünleri Lansman Yapılıncaya Kadar Son Derece Gizli Tutan AppLe Firmasının Bu Kez Başı Büyük Belada Gibi Gözüküyor.

Edinilen Bilgiye Göre Adı Verilmeyen AppLe Çalışanını internet Üzerinden Tanışıp Evine Davet Eden Katherine Stump, Adama tuzak Kurdu.AppLe Çalışanı Eve Geldiği Esnada Katherine Stump’un Sevgilisi Tarafından Elektroşok CihazıyLa Bayıltılarak Çantasından Yeni iPad’in Prototipleri ve Paraları Çalınan Adam Daha Sonra Issız Bir Bölgeye Bırakıldı.

Şikayet Üzerine Katherine Stump ve Erkek Arkadaşı Alexander Nejat Yakalanarak Göz aLtına aLındı, Paralar Bulundu Ama iPad Prototipleri Bulunamadı.

Yetkililerinin Yaptığı Açıklamaya Göre, Kaybolan Prototiplerin AppLe’nin Yeni Geliştirdiği Yeni iPad ürününün Olduğuna Dair Herhangi Bir Bilgiye uLaşılamadığını Söylediler.

Çalınan ve Bulunamayan iPad ürünün Gerçekden AppLe Şirketinin Yeni Ürünü oLması Durumunda KonuyLa iLgili iLeriki Günler iÇerisinde AppLe den Yeni Açıklama Gelmesi Bekleniyor.AppLe Bu Konu iLe iLgili Sessizliğini Sürdürüyor…

appLe iLetişim Teknolojileri, Mobil Ürünler, Bilgisayar Teknolojileri, Sohbet Cihazları Üreten Dünyanın FinansaL AnLamda En Değerli Şirketi Olarak Gözülmektedir.

One Response so far.

  1. dubai adress ist dedi ki:

    aplle bunu nasıl telafi edecek yeniden bir ipad yapacak.
    apple hiç ödün vermeyen bir firma keşke olmasaydı yapanların emekleri boşa gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir